Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Postomino
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA

Postomino, 2015-09-28

ZP.4/2015

Wykonawcy

dot.: przetarg nieograniczony na dostawę: „Leasing z dostawą (leasing operacyjny) używanego samochodu ciężarowego zabudowanego urządzeniem hakowym przeznaczonym do transportu kontenerów o pojemności około 21m3 dla Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. zo.o. w Postominie, z opcją wykupu.”

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA

Zgodnie z art. 93 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia2004 r. (t. j. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.) zamawiający- Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Leasing z

dostawą (leasing operacyjny) używanego samochodu ciężarowego zabudowanego urządzeniem hakowym przeznaczonym do transportu kontenerów o pojemności około 21m3 dla Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Postominie, z opcją wykupu.”

Uzasadnienie

Z przyczyn niezależnych od Zamawiającego wystąpił brak możliwości terminowego zamieszczenia ogłoszenia na stronie internetowej Zamawiającego (www.gpk.postomino.pl), w wyniku czego Wykonawcy mogli nie mieć możliwości zapoznania się z treścią ogłoszenia.

W związku z powyższym postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Jednocześnie Zamawiający informuje, iż przetarg na realizację niniejszego zamówienia zostanie ponownie ogłoszony. 

Otrzymują: 

1. Biuletyn Informacji Publicznej,

2. Tablica ogłoszeń GPK Postomino

3. Strona internetowa www.gpk.postomino.pl

4. a/a

 

Treść ogłoszenia do pobrania w PDF

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: 28-09-2015 10:34
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 28-09-2015
Ostatnia aktualizacja: - 28-09-2015 10:34